לקוחות ממליצים על מוטי שמואלביץ'      חדש באתר, בדיקת כדאיות מחזור משכנתא בלחיצת כפתור - בידקו עכשיו כמה כסף אתם יכולים לחסוך      כולם מדברים והריבית הממוצעת על המשכנתאות ממשיכה לרדת. יתרון או חיסרון?      בקרוב, המדריך המלא לרכישת נכס ללא הון עצמי 15/05/2013     

EMI

משכנתא במימון גבוה - EMI

 

מעוניינים בלקיחת משכנתא במימון גבוה?  אופציית EMI בהחלט יכולה להיות פתרון...

 

EMI  - חברת ביטוח אשר דרכה תינתן לנו האופציה לרכוש נכס במימון גבוה עד 95% משווי הנכס. בנקים למשכנתאות כידוע מממנים במקרה הטוב 70%-75% משווי הנכס או הערכת שמאי. כלומר, מימון גבוה יותר יצטרך לעבור שני אישורים. האישור האחד הוא של הבנק עצמו למתן הלוואה גבוה יותר, האישור השני יצטרך לעבור את החברה המבטחת את ההלוואה כלפי הבנק - EMI.

 

לקיחת משכנתא באמצעות EMI אינה אופציה זולה, כלומר, הפרמייה סביר להניח תעלה לנו עשרות אלפי שקלים, ועל אותם עשרות אלפי שקלים נשלם ריביות לאורך תקופת ההחזר של הפרמייה הנדרשת. EMI מבחינתם מקבלים את הפרמייה ב"מזומן" מהבנק המלווה ואנחנו נשלם את הסכום הנדרש בתוספת למשכנתא עצמה.

 

את הבקשה למימון גבוה בעזרת EMI נבצע דרך בנקים למשכנתאות. את בקשת ההלוואה נגיש דרכם, הבנקים יאשרו את הסכום המתבקש ובמידה והסכום יאושר, יעבור לאישור אצל חברת הביטוח EMI. מומלץ מאוד, להגיש את בקשת ההלוואה ל EMI אך ורק דרך בנק אחד. בשאר הבנקים נגיש כהלוואה רגילה ללא EMI. אם חברת הביטוח EMI, שוללים את הבקשה דרך בנק אחד, ישללו גם דרך בנק אחר.בדיקת מחזור משכנתא חינם

 

בעלי משכנתא קיימת? בידקו כמה כסף אתם יכולים לחסוך בהלוואת המשכנתא, חינם וללא כל התחייבות ואולי תוכלו לקבל חזרה כסף מ EMI.

 

"לא שווה לכם למחזר את הלוואת המשכנתא, יש עמלת פרעון מאוד גבוה!!! חבל, עד היום שלמתם רק את הריבית... תשלמו פתיחת תיק, תזמינו שוב פעם שמאי..." דיי, נו באמת!!! מספיק עם המשפטים המעצבנים האלה. כל פעם שאני שומע את זה אני חוטף עצבים! מזה השטויות האלה. לבנק הנוכחי אין כל אינטרס למחזר לכם את הלוואת המשכנתא במידה ובאמת פעולת המחזור כדאית. וזו הסיבה שתשמעו את כל המשפטים המצויינים לעיל... הזינו את הפרמטרים הרצויים ואנו נחזור אלכם תוך 24 שעות עם תשובה, האם כדאי לכם למחזא את הלוואת המשכנתא וכמה כסף אתם יכולים לחסך. בהצלחה.

_____________________________________________________________________________________________________

 

מחשבון משכנתא לרשותכם

 

בידקו כמה כסף תחזירו כל חודש עם הלוואת EMI...

 

השימוש במחשבון המשכנתא EMI נועד על מנת לתת לכם אינדיקציה ברמת ההחזרים החודשיים אותם תצטרכו לשלם על הלוואה נדרשת ביחס לתקופה הרצויה והריבית המוצעת. כמו כן, מחשבון משכנתא נותן לנו אינדיקציה של יחס החזר על כל שקל אותו אנו לווים עם ובלי הצמדה למדד המחירים לצרכן. הזינו את הנתונים המתבקשים ותתחילו לקבל נתונים על הלוואת המשכנתא שלכם.

 

זיכרו, אף מחשבון בעולם לא יוכל לנתח את נתוני האופי שלכם, צפי עתידי וכמו כן, אף מחשבון לא יוכל לבנות לכם אסטרטגיה ולהתאים לכם משכנתא שתשרת אתכם נאמנה גם בעתיד. ייעוץ משכנתא הינו שירות מחייב ללוקחי משכנתאות.

 

גולש יקר, לידיעתך, שאלתך יכולה להיות לעזר, למס' רב של לוקחי משכנתאות...
שם :
דוא"ל :
השאלה שלך :
מאשר קבלת עדכונים וחדשות משכנתא

אודות חברת הביטוח EMI


חברת הביטוח EMI החלה את פעולתה בישראל בשנת 1998, בתחום ביטוח המשכנתאות והאשראי. היא מבטחת את כל הבנקים והגופים הפיננסים המורשים על ידי בנק ישראל להעניק משכנתאות. חברת הביטוח EMI מוחזקת בבעלות מלאה על ידי הראל חברה לביטוח בע"מ. בהתאם לתנאי הרשיון המבטח, הביטוח נועד לתת שיפוי (תשלום שניתן על ידי חברת הביטוח לאחר שהוצגה הוכחה על הוצאה כספית שנועדה להחזיר את מצב הנכס לקדמותו, לאחר תיקון הנזקים, בניגוד לפיצוי, שנעשה גם מבלי תיקון מלא של הנזק שניגרם לנכס) לנזק הנגרם מאי פירעון ההלוואות המחוייבות במסגרת הסכם המשכנתא שנחתם מול הבנק ולאחר מימוש הנכס. החברה עוסקת אך ורק בתחום זה.


ובמילים פשוטות

הלוואת המשכנתא טומנת בחובה, מנקודת מבטו של הבנק, סיכונים רבים. עיקר הכנסתו היא מתשלומי הריבית המתווספים אל מחיר הקרן, ולכן לרוב ישנו תשלום עמלות בפירעון מוקדם, כדי שהבנק לא יצא מופסד מהחזרת ההלוואה טרם זמנה, מבחינת הכסף העתידי שכבר לא יגיע אליו. זו הסיבה שאין מימון של מאה אחוז מסכום הנכס, כי הסיכון מבחינת הבנק הוא גבוה מדי. לכן, חלק מתהליך קבלת הלוואת המשכנתא כולל הוצאת ביטוח- ביטוח חיים וביטוח לנכס. במיקרה שהלווה אינו עומד בהתחייבויותיו, הבנק רשאי למכור את הנכס ואת ההפרש המגיע לו תעביר לו חברת הביטוח EMI, לה שילם הלווה את תשלומי הפוליסה דרך תשלומי המשכנתא החודשיים במהלך הזמן שעבר מאז החתימה על הסכם המשכנתא. גם במיקרה של פטירת הלווה, הבנק יגבה את המגיע לו דרך חברת הביטוח EMI.


משכנתא במימון גבוה

משכנתא במימון גבוה מאפשרת לרכוש בית גם במיקרים שאין הון עצמי גבוה. כל מה שנדרש הוא לפחות 10% מכלל הסכום. הבנק ישלים את 90% הנותרים, כשהוא יודע שהביטוח משמש כגב איתן לעיסקה, ביטוח מפני חדלות פרעון. זוגות צעירים יכולים בדרך זו לאפשר לעצמם דירה ראשונה מרווחת,  במחיר שישתווה לתשלום שכר דירה חודשית. זאת בהנחה שלבני הזוג עבודה קבועה בעלת רמת הכנסה שלא צפויה לרדת בשנים הקרובות ומחיר המשכנתא אינו עולה על שליש מכלל הכנסותיהם, על מנת לאפשר תנאי קיום טובים בפריסת תשלומים לטווח ארוך בריבית נמוכה. כך ניתנת ללווים האפשרות לתכנן את ההוצאות המתלוות לכניסה לדירה חדשה, מהכספים הפנויים הנותרים בידיהם, בלי צורך לבקש הלוואות מהמשפחה. המסלול עשוי להתאים למי שמעוניין לרכוש דירה מבלי למכור ולהנות מפירות השכירות, עמם יוכל להחזיר את ההלוואה.