לקוחות ממליצים על מוטי שמואלביץ'      חדש באתר, בדיקת כדאיות מחזור משכנתא בלחיצת כפתור - בידקו עכשיו כמה כסף אתם יכולים לחסוך      כולם מדברים והריבית הממוצעת על המשכנתאות ממשיכה לרדת. יתרון או חיסרון?      בקרוב, המדריך המלא לרכישת נכס ללא הון עצמי 15/05/2013     

אישור עקרוני

אישור עקרוני... מאוד עקרוני!!!

 

לא חותמים על חוזה רכישת דירה טרם קיבלנו אישור עקרוני למשכנתא!

האישור העקרוני מבחינתינו הינו אור ירוק לביצוע העסקה! בלי אישור עקרוני לא נחתום בשום אופן על חוזה רכישת דירה. האישור העקרוני הינו מסמך שמחייב את הבנק לתת לנו את ההלוואה הנדרשת בתנאי, שהנתונים אותם הגשנו במעמד בקשה לאישור עקרוני למשכנתא, תואמים את ההסמכתאות שנגיש לבנק לקבלת האישור העקרוני הסופי.

 

 

אישור עקרוני כולל בתוכו מספר קריטריונים:

 

  • גובה ההלוואה המקסימאלי שאנחנו רשאים לקבל.
  • "מחיר הכסף"- הריבית על ההלוואה.
  • תנאי ההלוואה הנלווים.
  • אישורים ומסמכים שנתבקש להציג.

 

 

אישור עקרוני תקף לשלושה חודשים והריביות המוצגות ל - 12 ימים בלבד, וזאת אם לא חלו שינויים במצבו הכלכלי של מבקש האישור העקרוני. מובן שתוקף האישור אינו מגביל את קניית הנכס ל-90 יום בלבד. האישור העקרוני הוא בבחינת אינדיקציה לגובה ההלוואה שנוכל לקבל מהבנק בעבור רכישת הנכס. אם תם תוקפו של האישור העקרוני, נוכל להנפיק אישור עקרוני חדש. חשוב להוציא אישור עקרוני להלוואת המשכנתא ממספר בנקים שונים על מנת שנוכל להשוות בין התנאים אותם נקבל על הלוואת משכנתא.

 

 

אישור עקרוני להלוואת משכנתא חשוב ממספר סיבות:

 

  • ביטחון שאנחנו זכאים לקבלת הלוואת המשכנתא.
  • עמדת פתיחה למשא ומתן על "מחיר הכסף".
  • ללא אישור זה לא נדע מהו גובה ההלוואת המשכנתא שנוכל לקבל ולא נדע באיזה תקציב לרכוש את הנכס.

 

אל תחתמו על חוזה רכישת דירה טרם קיבלתם אישור עקרוני!!!בדיקת מחזור משכנתא חינם

 

בעלי משכנתא קיימת? בידקו כמה כסף אתם יכולים לחסוך בהלוואת המשכנתא, חינם וללא כל התחייבות

 

"מחזור משכנתא? לא שווה לכם למחזר את הלוואת המשכנתא, יש עמלת פרעון מאוד גבוה!!! חבל, עד היום שלמתם רק את הריבית... תשלמו פתיחת תיק, תזמינו שוב פעם שמאי..." דיי, נו באמת!!! מספיק עם המשפטים המעצבנים האלה. כל פעם שאני שומע את זה אני חוטף עצבים! מזה השטויות האלה. לבנק הנוכחי אין כל אינטרס למחזר לכם את הלוואת המשכנתא במידה ובאמת פעולת המחזור כדאית. וזו הסיבה שתשמעו את כל המשפטים המצויינים לעיל... הזינו את הפרמטרים הרצויים ואנו נחזור אלכם תוך 24 שעות עם תשובה, האם כדאי לכם למחזר את הלוואת המשכנתא וכמה כסף אתם יכולים לחסך. בהצלחה.

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

 

מוטי שמואלביץ´ בתקשורת

 

מוטי שמואלביץ´, מייסד עוגן הבית של המשכנתאות, שותף בתוכניות טלויזיה, כותב חדשות ומאמרים מקצועיים למקורות המובילים בתחום המשכנתאות, מחבר הספר סוד המשכנתאות הגדול.

 

   

 

   

 

 

   

 

 

מחשבון משכנתא לרשותכם

 

השימוש במחשבון המשכנתא נועד על מנת לתת לכם אינדיקציה ברמת ההחזרים החודשיים אותם תצטרכו לשלם על הלוואה נדרשת ביחס לתקופה הרצויה והריבית המוצעת. כמו כן, מחשבון משכנתא נותן לנו אינדיקציה של יחס החזר על כל שקל אותו אנו לווים עם ובלי הצמדה למדד המחירים לצרכן. הזינו את הנתונים המתבקשים ותתחילו לקבל נתונים על הלוואת המשכנתא שלכם.

 

זיכרו, אף מחשבון בעולם לא יוכל לנתח את נתוני האופי שלכם, צפי עתידי וכמו כן, אף מחשבון לא יוכל לבנות לכם אסטרטגיה ולהתאים לכם משכנתא שתשרת אתכם נאמנה גם בעתיד. ייעוץ משכנתא הינו שירות מחייב ללוקחי משכנתאות.

 

* שם:
* טלפון:
 * מייל:
 פירוט פניה:
הנני מעוניין/ת לקבל
      הצעה לביטוח משכנתא
מדדים
06/10/2015 05:27
מדדים
ממוצע ריביות עלייה 2.17%
ריבית בנק ישראל ירידה 1.25%
תשומות הבנייה =0.00%
פריים ירידה 2.75%
המחירים לצרכן עלייה 0.30%

אישור עקרוני

קישורים רלוונטיים למשכנתא:

 

 

 

אל תחתמו על חוזה רכישה בלי שקיבלתם אישור עקרוני למשכנתא!!!

פייסבוק

גולש יקר, לידיעתך, שאלתך יכולה להיות לעזר, למס' רב של לוקחי משכנתאות...
שם :
דוא"ל :
השאלה שלך :
מאשר קבלת עדכונים וחדשות משכנתא